TWERK

19. října 2015 @ 10:00 – 11:00 –

Přijďte si s námi „zatřepat“!

  • Age Management

TWERK

Datum / čas

19. října 2015
10:00 – 11:00
Přidat do mého Google kalendáře
Přidat do mého iCal kalendáře (Apple)

Tento kurz je vhodný:

Zaměstnanec

Popis

Twerk – cvičení

Světový hit TWERK je taneční styl, při kterém tanečník, obvykle žena, pohupuje boky a hýžděmi tak, aby bylo docíleno maximálního třesení do rytmu hudby. Jedná se o vyzývavý sexy tanec,  který v poslední době nejvíce proslavily hudební celebrity jako Rihanna, Justin Timberlake, Beyonce a další. Díky nim se zvedly vlny fanoušků twerkingu po celém světě.

Slovo twerk se poprvé objevilo zhruba na začátku 90. let v souvislosti s černošskou hudební scénou v New Orleans. Tento taneční styl byl známý jako bounce s původem v afrických tancích.  Song Jubilee  All by D.J. Jubilee je často označován jako první, kde se vůbec vyskytl.  V písni se zpívá „Shake, baby, shake…  twerk baby, twerk, twerk, twerk. Je tedy pravděpodobné, že slovo vzniklo v klubech jako pobádání k tanci. O tom, jak bylo složeno, se vedou diskuze, nejspíše však ze slova twist a jerk  – tedy kroucení – houpání a škubání.

Twerkování  vždycky mělo stejný počet nadšenců i odpůrců. Ne nadarmo se říká, že TWERK budete buď milovat nebo nenávidět…. J

 CENA: 120 KČ

Časová náročnost: 1 h

Lektor: Bc. Kamila Růžičková

Poznámka:

Hlídání dětí během cvičení.

Při koupi permanentky 10 lekcí + 1 zdarma.

Počet osob:     min.     5                        max.    9